Srdečně Vás zveme na letošní Starolískovecký fesťák, který se bude konat 9.září 2023 od 14 do 22 hodin na louce proti kostelu sv, Jana Nepomuckého.

Těšit se můžete na skuniny

Korki
Kapela KORKI Přerov – Folk-rocková skupina. Působila dřive pod názvem ŠPUNT. Na hudební sc.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100045842203081

Źamboši

Jsme Žamboši, původně duo Jana a Stanislavy Žambochových, dnes již trio. Hrajeme v obsazení kytara, akordeon a bicí. Naši sestavu rozšířil v roce 2005 bubeník Jiří Nedavaška. Za poněkud zavádějícím názvem se dnes ukrývá progresivně znějící folková kapela. Náš repertoár se opírá o původní tvorbu Jana Žambocha. Potřebujete-li přirovnávat, tak v současnosti máme naživo asi nejblíže ke kapelám Traband, Čp.8.

Máme zatím čtyři alba, tři získala cenu Anděl a jedno nominaci. Ceny jsou skvělé, díky za ně. Televize, rádia…, ale co je to proti koncertům, kterých odehrajeme po klubech a festivalech kolem stovky ročně!
http://www.zambosi.cz/cz/zambosi

Přístav
Hudební skupina Přístav z Brna patří ke stálým tvářím folkové scény. Věnuje se akustické muzice podpořené vícehlasým vokálem, s výraznou sólovou kytarou Víti Buriánka, na-jazz-lými klávesami Jitky Buriánkové, pregnantní doprovodnou kytarou Aleše Hrbka a tepavou basskytarou Kamila Mazálka.
https://www.kapelapristav.cz/

Źalman a spol.
Kapela Žalman & Spol v roce 2022 startuje do další hudební sezóny s novým výběrovým albem, na němž se objeví dvacítka nejoblíbenějších písní, které si vybrali sami fanoušci a kapela se rozhodla je znovu natočit v nynější sestavě.
http://www.zalman.cz/

Trapeři a Robert Křesťan
Opět se můžete těšit na pár výjimečných koncertů legendární brněnské skupiny Trapeři – první kapely Roberta Křesťana. Kromě Roberta zde uslyšíte Luboše Malinu, Petra Surého, Pavla Pácu Petrželu a Tomáše Kraba Buzka.
https://www.druhatrava.cz/novinky/traperi-s-robertem-krestanem

F.T. Prim
Skupina F.T.PRIM byla založena na konci roku 1988 ze dvou brněnských kapel: FLAŽOLET a TULÁCI. Proto písmenka F a T v názvu kapely. Zakládajícími členy byli: Aleš Bojanovský – kytara, zpěv (Tuláci a občas i akordeon v brněnské folkové skupině Mezitim), Jiří Stejkora – kontrabas , Dita Urbanová – perkuse, zpěv a Petr Fabšič – sólová kytara, zpěv (všichni ze skupiny Flažolet).
http://www.ftprim.cz/#uvod

Epydemye
Jihočeská folková a folkrocková skupina Epydemye si posluchače napříč generacemi získává svou pozitivní a živelnou koncertní energií a písněmi, které otevírají zajímavá témata.Je považována za jednu z nejosobitějších kapel na současné folkové/písničkářské scéně.
https://www.epydemye.cz/

Vstupenky si můžete objednat zde: https://www.smsticket.cz/vstupenky/36283-staroliskoveckej-festak-2023-stary-liskovec-brno-zambosi-pristav-zalman

Hlavním sponzorem je  Sako Brno
https://www.sako.cz

 

 

 

Kategorie: Aktuality